World Medicine tüm çalışanlarına eşit fırsat tanıyan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini geliştirmesine destek olan ve kariyer olanağı sağlayan, gelişmesinde vazgeçilmez unsuru “insan kaynağı” olarak belirlemiş bir kuruluştur.

World Medicine, insana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimsemiştir. Başarısının arkasında kaliteli ve eğitimli insan gücü yatmaktadır.

Çalışanlarına fırsat yaratmanın ve destek olmanın sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli anahtar olduğunun bilincindedir.

Hedeflerimiz çerçevesinde oluşturduğumuz “World Medicine İnsan Kaynakları Politikamız” aşağıdaki esaslara dayanır:

  • İyi eğitimli, gelişime ve yeniliklere açık, yaratıcı, çalışkan, dinamik, takım çalışmasına yatkın ve şirket kurum kültürüne uygun olan profesyonel bir çalışan ekibi oluşturarak gelişimini sağlamak,
  • Çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetini yüksek tutmak,
  • Kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak,
  • Şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak,
  • Çalışanların kendilerini geliştirmeleri, potansiyellerini açığa çıkarmaları için gerekli ortam ve olanakları sunmak,
  • Çabayı ve katkıyı ödüllendirerek, fark yaratan çalışanları ön plana çıkarmak,
  • Objektif değerlendirmeler yapmaktır.

Şirketimizde öğle yemeği imkanı sağlamaktadır. Tüm çalışanlarımızın iş yerlerine kolayca ulaşabilmeleri için servis imkanı bulunmaktadır. Yıl içinde sosyal aktiviteler yaparak şirket içi iletişimi ve çalışan motivasyonunu güçlendirmektedir.

SEÇME VE YERLEŞTİRME

World Medicine hızla büyüyen şirket profili paralelinde her geçen gün çalışan sayısını artırmaktadır. İşe alım sürecinde, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere eleman alımları yapılmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir.

Tarafsız ve adil bir işe alım süreci uygulanmaktadır Tüm işe alım süreçleri tam gizlilik prensibi ile yürütülür.

Seçme ve yerleştirme sürecinde ilk hedefimiz; nitelikli, güler yüzlü, yeterli eğitim düzeyine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, karşılıklı güven ve saygının her zaman ön planda olduğu, kurum kültürüne ve hedeflerine uygun, yetkinlikler bazında, en uygun takım arkadaşlarını bulmak ve yerleştirmektir.

İŞ BAŞVURUSU

Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren, bilgi, yetenek ve sahip olduğu niteliklerle bizlere eşlik edecek yeni arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan Kariyer.net’te bulunan iş ilanlarımıza ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İş ilanları

STAJ BAŞVURUSU

World Medicine, üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.

Aşağıdaki bağlantıdan staj başvurusu yapabilirsiniz.

Staj Başvurusu