World Medicine, sürdürülebilir kalite standartları ve yenilikçi perspektifiyle dünya çapında, ulaşılabilir ve etkili ürünler sunarak yaşam kalitesini arttırma misyonunu üstlenmekte ve faaliyet gösterdiği tüm ülke ve alanlarda güvenilir bir iş ortağı ve lider firma olmayı amaçlamaktadır.

20 yılı aşkın bir zamandır devam eden başarı hikayemiz uluslararası alanda da doğru strateji ve planlamalar ile hızlı bir büyüme içerisindedir. World Medicine, sürdürülebilir kalite standartları ve yenilikçi perspektifiyle dünya çapında, ulaşılabilir ve etkili ürünler sunarak yaşam kalitesini arttırma misyonunu üstlenmekte ve faaliyet gösterdiği tüm ülke ve alanlarda güvenilir bir iş ortağı ve lider firma olmayı amaçlamaktadır.

Farklı stratejik iş modelleri ile birçok ülkede faaliyetlerine devam eden şirketimiz, World Medicine markalı ürünleri kendi satış ve pazarlama ekipleriyle Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan, Bulgaristan, Kuzey Makedonya, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Cezayir’de sektörün hizmetine sunmaktadır. Bu ülkelere ek olarak Afganistan, Arnavutluk, Dominik Cumhuriyeti, Etiyopya, Filipinler, Gana, Guatemala, Hong Kong, Kamboçya, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Libya,  Malezya, Meksika, Moğolistan, Mozambik, Nikaragua, Pakistan, Romanya, Singapur, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Şili, Tayvan, Tunus, Uganda, Venezula, Vietnam ve Yemen'e geniş ürün portföyümüz ile ilaç satışı gerçekleştirilmektedir. World Medicine, Türkiye’de ilaç ihracatı alanında 2022 yılı satışları itibariyle birincilik koltuğunda oturmaktadır.